Antigraffiti náter – Antigraffiti systém Prievidza
Zákazka, Antigraffitový náterochrana proti grafiti Prievidza – jednalo sa o nanesenie antigraffitového náteru v Prievidzi na povrch budovy vo vlastníctve zákazníka. Akciu vykonávali piati naši zamestnanci v dňoch 2. až 6. augusta 2013. Povrch, na ktorý sme naniesli antigrafitovú ochranu, bo v celkovom rozmere 760 m2. Na realizáciu sme spotrebovali celkovo 60 l antigraffitového náteru.

Antigraffitová ochrana Prievidza v podobe náteru alebo nástreku je na základe našich skúseností najlepšia možnosť ako zabrániť nenapraviteľným škodám, ktoré môže napáchať „spreyerské útoky“ na fasáde, omietke, plášty a pod. Tento náter je tak isto najlepší variant na zaistenie jednoduchého a vysokoúčinného odstránenie akýchkovľvek grafitov v Prievidzi. Životnosť antigraffitovej ochrany Prievidza sa pohybuje v rozmedzí 4 až 6 rokov.

Našim zákazníkom vieme zaistiť servis odstránenia graffity Prievidza, ktorý funguje nasledovným spôsobom. Akonáhle sa na Vašej budove v Prievidzi objavia graffity, je nutné nás kontaktovať buď telefonicky alebo emailom na našu emailovú adresu centrala@a-servislipka.cz. Po oznámení, že na Vašej budove sa objavili graffity, sa snažíme zareagovať čo najrýchlejšie. Musíme však brať do úvahy aj poveternostné podmienky, nakoľko pri práci s grafitmi je nutné aby vonkajšia teplota vzduchu bola nižšia ako 10°C. Antigraffitová ochrana Prievidza sa dá aplikovať na rôzne druhy materiálu vrátane plastov. Materiál, na ktorý nie je možné naniesť antigraffitovú ochranu sú leštené kovy, sklo a priehľadný polykarbonát. Zákazník bol spokojný a prejavil želanie spolupracovať s nami v budúcnosti na podobných akciách. Z uvedeného dôvodu môžeme akciu nanesenia anttigraffitového náteru Prievidza hodnotiť ako úspešnú.

Pre viac informácii kliknite SEM.